Bronserad och förgylld. Slitage. Nyckel saknas. (H.52)
375 SEK | 2013-08-25 11:54 |
375 SEK | 2013-08-25 12:01 |
200 SEK | 2013-08-23 09:05 |
150 SEK | 2013-08-24 16:15 |
100 SEK | 2013-08-22 19:58 |
100 SEK | Startpris |