Etsning, stilleben. Signerad och daterad 1938. Inramad. (16x13)
150 SEK | 2013-08-25 08:56 |
150 SEK | 2013-08-25 09:18 |
100 SEK | 2013-08-24 00:59 |
100 SEK | Startpris |