Med blomdekor och förgyllning. Smärre slitage.
950 SEK | 2013-08-25 07:06 |
900 SEK | 2013-08-24 23:43 |
350 SEK | 2013-08-24 22:34 |
250 SEK | 2013-08-24 11:23 |
225 SEK | 2013-08-22 22:09 |
150 SEK | 2013-08-23 13:19 |
100 SEK | Startpris |