Furu och porslin. Med 14st kryddburkar. Krackeleringar, mindre sprickor och skador. (H.39, L.54)
600 SEK | 2013-08-25 11:21 |
550 SEK | 2013-08-25 11:05 |
450 SEK | 2013-08-23 06:44 |
425 SEK | 2013-08-23 08:19 |
225 SEK | 2013-08-22 21:12 |
200 SEK | 2013-08-22 21:41 |
100 SEK | 2013-08-22 20:57 |
100 SEK | Startpris |