Laggat kärl, lövkorg samt kont. Slitage, smärre skador.
175 SEK | 2013-08-25 08:31 |
150 SEK | 2013-08-25 08:21 |
100 SEK | 2013-08-23 08:17 |
100 SEK | Startpris |