AB Triprod/ETC 1983, Inbunden, Välbevarat exemplar, med bara aningen gulnat omslag, med mindre revor. Proveniens: När Christer var mycket sjuk på slutet av sitt liv signerade han denna bok åt Tommy Mardell Aftonbladet. Provenance: When Christer was very sick at the end of hes life, he signed this book for photographer Tommy Mardell Aftonbladet. Slightly yellowed cover, minor tears.
3.600 SEK | 2010-03-25 16:57 |
3.500 SEK | 2010-03-28 09:57 |
1.900 SEK | 2010-03-25 17:03 |