2023-09-10 Månadsauktion
9
2189
Samtliga utrop
45
Antikviteter
36
159
20
567
86
200
79
31
Kläder, väskor & Accessoarer
235
35
377
35
191
76
9
Katalognummer
Katalognummer
Katalognummer
24.
Sabel, m/1915 för officer vid flottan
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
2 800 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
65.
Stickert för flottan, 18/1900-tal
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
12 500 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
94.
Stickert för svenska flygvapnet, 1900-tal
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
4 200 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
529.
Slaglåsgevär, 1800-tal
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
350 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
1682.
Dekorationspistoler 2st, 1900-tal
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
200 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
1723.
Militäruniform 2 delar, daterad 1940
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
350 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
1830.
Dekorationspistoler 2st
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
550 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
1980.
Ammunitionslåda med patronband
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
450 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
2295.
Parti militärkläder