Toggle navigation
My pages
Details
(Name, address, phone...)
Activities
(Bid, bought, sold...)
Invoices
Create account
My Favorites
0
Help
Chinese
Danish
English
Finnish
German
Norwegian
Polish
Romanian
Swedish
Catalogs
Oktober auktion
27
Konst, design & tavlor
357
All lots
42
Belysning
5
Böcker, skivor
1
Blandade bruksföremål
1
Sport, fritid, fiske mm
27
Glas & kristall
4
Guld, silver & smycken
9
Hemelektronik & tekniska prylar
7
Klockor, urverk
27
Konst, design & tavlor
4
Barnprylar, spel, leksaker & dockor
17
Mattor
1
Musikinstrument
69
Möbler
29
Porslin & keramik
8
Smide & slöjd
9
Jakt, vapen, militärt
11
Speglar
7
Textiler, kläder & väskor
28
Bygg, verktyg & maskiner
4
Äldre föremål
14
Nysilver, tenn, koppar & mässing
17
Retro & vintage
14
Samlarsaker
1
Avveckling/butik/industri/restaurang
1
Trädgård
×
Close
Help
×
Close
My Favorites
Favorite saved!
×
Close
My Favorites
×
Close
Login
×
Close
Lägg bud
The page is disabled!
Please move the mouse or click on the screen to activate it again!
Last active
Only Repurched
Freetext
Freetext
Exact Match
Catalogue Number
Sale No
«
1
1
»
Catalogue Number
Catalogue Number
Most popular
Bid
Highest bid
Lowest bid
Most bids
Least bids
Hammer price
Highest hammer
Lowest hammer
Lot No.
23.
Henry Gustafsson, Skulptur, "Lyftet", sten och tenn
Hammer price
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
450 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Lot No.
40.
Staffliet i trä och mässing
Hammer price
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
225 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Lot No.
44.
Glasskulptur i form av drake
Hammer price
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
1,900 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
Lot No.
92.
Olja på duk,förgylld ram och belysning - Signerad
Hammer price
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
100 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
Lot No.
100.
Olja på pannå - Signerad - Willy Lindeberg
Unsold
Lot No.
101.
Olja på duk - Signerad
Hammer price
20,00 SEK
21,00 SEK
100 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
Lot No.
102.
Olja på duk - Träram med belysning
Hammer price
1,00 SEK
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
100 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
Lot No.
103.
Olja på duk, Signerad A Meuller
Hammer price
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
125 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
Lot No.
104.
Reproduktion på pannå - Signerad - R.Conya
Hammer price
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
125 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
Lot No.
123.
Retro Keramik tavla - MARI SIMMULSON, Upsala Ekeby
Hammer price
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
275 SEK
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
Lot No.
148.
Sven Olof Ehrén - Färglitografi signerad,numrerad 17/360 samt daterad 71
Hammer price
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
100 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
Lot No.
149.
Mats Aronsson, Litografi 6/50 ''Torgdag'' Signerad och daterad 83.
Hammer price
2,00 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
350 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
Lot No.
150.
Reinhold Ljunggren. Litografi, numrerad 131/360, signerad R Ljunggren
Unsold
Lot No.
187.
Väggrelief - Upsala Ekeby
Hammer price
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
325 SEK
26,00 SEK
27,00 SEK
28,00 SEK
29,00 SEK
Lot No.
210.
Brons figur på marmorfot
Hammer price
22,00 SEK
23,00 SEK
24,00 SEK
25,00 SEK
1,900 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
Lot No.
226.
Glastavla med innerbelysning - Signerad Moré 54
Unsold
Lot No.
227.
Litografi 4/15, Clown motiv, Signerad Raul 53
Hammer price
11,00 SEK
12,00 SEK
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
100 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
Lot No.
228.
Porträtt Gustav V, signerad av konungen -1948
Hammer price
13,00 SEK
14,00 SEK
15,00 SEK
16,00 SEK
100 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Lot No.
250.
Väggrelief 2 st-Glaserad stengods
Hammer price
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
125 SEK
5,00 SEK
6,00 SEK
7,00 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
Lot No.
252.
Skulptur, Märkt Kandy - Konstmassa
Hammer price
16,00 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
100 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Lot No.
265.
ROBERT THEGERSTRÖM. Olja på pannå-Signerad
Unsold
Lot No.
269.
Olja på duk, Förgylldram med belysning, Signerad - FOLKE WILHELMSSON-BERG
Hammer price
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
23,00 SEK
400 SEK
3,00 SEK
4,00 SEK
5,00 SEK
Lot No.
271.
Tommy Tc Carlsson - Inglasade affischer 2 st - 1992 och 1994
Hammer price
11,00 SEK
12,00 SEK
150 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
Lot No.
272.
Nils G. Stenqvist, Litografi 48/260
Unsold
Lot No.
281.
Olja på duk - Signerad J.Schott 54
Hammer price
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
21,00 SEK
22,00 SEK
425 SEK
8,00 SEK
9,00 SEK
10,00 SEK
11,00 SEK
Lot No.
296.
Inglasad tavla- tryck - Cirkel Kaffe
Hammer price
22,00 SEK
23,00 SEK
650 SEK
17,00 SEK
18,00 SEK
19,00 SEK
20,00 SEK
Lot No.
314.
Olja på pannå - Signerad
Unsold
We use cookies to provide our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Read more
I understand